14.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Kandidati për kryetari i ASH dhe Alternativa për Komunën e Zhelinës, Ziberi në fshatin Llërcë

Shkup, 2 tetor – Kandidati për kryetar të komunës së Zhelinës, Mahir Ziberi ka realizuar tubim në fshatin Llërcë, ku u prit masovikisht nga banorët e  Llërcës.

Në tubim pjesëmarrëse ishte edhe deputetja e Aleancës për  Shqiptarët, Ilire Dauti.

Kandidati për kryetar të komunës së Zhelinës, Mahir Ziberi, në këtë  tubim shpalosi programin e tij, përfshirë planet dhe projektet e tij  që janë pjesë e këtij programi me të cilin ai garon si kandidat për kryetar të komunës së Zhelinës. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img