0.8 C
Skopje
Tuesday, November 29, 2022

E mitura nga Obiliqi rrah prindërit i bënë për spital

Një vajzë e mitur është arrestuar në Obiliq pasi që e njëjta kishte sulmuar fizikisht prindërit e saj.

Policia përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:00.

Viktimat kosovarë kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, palët janë intervistuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img