6.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Arrestohet 29 vjeçari nga Gostivari, ka refuzuar urdhrat e policisë

Mbrëmjen e djeshme (22-shtator) rreth orës 23:50, efektivët e policisë të SPB Tetovë, në Vrapçisht të Gostivarit, e kanë arrestuar 29-vjeçarin M.S. nga ky fshat, i cili kishte refuzuar urdhrat e policisë dhe është sjellë në mënyrë agresive ndaj tyre, pasi që paraprakisht kishte marrë pjesë në një aksident trafiku.

Personi në fjalë është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë adekuate.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img