14.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Jennifer Lopez rikrijon skenën nga klipi “All I Have” për Coach

“Jenny From the Block” është ende duke ecur në bllok me çantat Coach.

Pothuajse 20 vjet pasi mori në krahë çanta me logo të Coach në videoklipin e saj “All I Have”, Jennifer Lopez rikrijoi skenën ikonike për fushatën e festave të markës.

Momenti nostalgjik hapet me një skenë nga videoja e vitit 2002, ku ylli grumbullon një sërë çantash.

Ndërsa ajo vazhdon të ecë, klipi kalon në Jenniferin e sotëm, duke u ngjitur në një rrugë të ngjashme me dëborë me disa modele monograme të veçanta të markës Coach.

Për versionin modern, Lopez, 52 vjeçe, i mbajti flokët në një bisht të hijshëm, duke zgjedhur një pallto në vend të xhupit të bardhë origjinal.

Që kur u bë një fytyrë globale për Coach në vitin 2019, Lopez ka luajtur në një seri fushatash të paharrueshme për markën. Përveç pozimit me binjakët e saj, Max dhe Emm , dhe nënën e saj, Guadalupe, ajo ka intervistuar edhe veten, duke bashkëpunuar në dizajne.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img