0.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Zyrtare: Dani Alves kthehet te Barcelona

Mbrojtësi brazilian kthehet në FC Barcelona pasi ka luajtur më parë për ekipin nga sezoni 2008/09 deri në sezonin 2015/16.

FC Barcelona dhe Dani Alves kanë arritur një marrëveshje në parim që lojtari t’i bashkohet ekipit të parë të futbollit për pjesën e mbetur të sezonit aktual.

Braziliani do t’i bashkohet stërvitjeve nga java e ardhshme, por nuk do të mund të luajë deri në janar.

Latest news
Related news