19.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

Zendaya mahnit me një fustan joshës, teksa merr pjesë në darkën e Anna Wintour

Zendaya tregoi figurën e saj mahnitëse me një fustan elegant, ndërsa mbërriti në darkën para Met Gala-s të redaktores së “Vogue”, Anna Wintour, në qytetin e New York të dielën.

Aktorja 27 vjeçe kishte veshur një fustan ‘vintage’ që ‘të lë pa frymë’, John Galliano, nga koleksioni i tij ‘Haute Bohemia’ i vitit 1998 për festën që u mbajt në apartamentin e Anna-s.

Figura që përqafonte fustanin e bardhë gjysmë të tejdukshëm pa kurriz, shfaqte një bluzë rrjetë me zbukurime të bukura fluturash rozë.

Ylli i “Dune” e kombinoi dukjen me taka të bardha stileto dhe zgjodhi një grim rozë.

Zendaya lëshoi flokët të lirshme në një frizurë voluminoze dhe të fryrë, teksa doli nga automjeti i saj dhe mbërriti në apartament. 

Marketing
Related news