13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Zbulohet skandali / Enver Pajaziti mashtron qytetarët si “kandidat i pavarur”, ndërsa paguan anëtarësi në BDI

Shkup, 8 tetor – Kryetari aktual dhe kandidati i komunës së Bërvenicës Enver Pajaziti mbrëmë në “Click Plus” në Tv21 disa herë potencoi se është kandidat i pavarur, përcjell in7

Ndërsa e vërteta qëndron ndryshe pasi Enver Pajazi paguan antarësi në Bashkimin Demokratik për Integrim.

Gjatë ditës së sotme në shumë faqe në facebook qarkullon dokumenti dhe shuma e antarëve të kryesisë së BDI-së që japën donacion në arkën e partisë.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img