19.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

Victoria dhe David Beckham bashkë me fëmijët zgjedhin Italinë për të shijuar pushimet verore

Victoria dhe David Beckham u panë në restorantin e mrekullueshëm “Lo Scoglio” në Itali të enjten (17 gusht), disa ditë pasi ishin present gjatë një përleshjeje në një restorant në Miami.

Dizajnerja e modës, u përshtat me futbollistin, 48 vjeç, me një kapelë dielli elegante, ndërsa në arratisjen e tyre iu bashkuan fëmijët më të vegjël Cruz, 18-vjeçar dhe Harper, 12 vjeçe.

Victoria, e cila gjithashtu ndan djemtë Brooklyn, 24 vjeç dhe Romeo, 20, me bashkëshortin e saj, duket mahnitëse me një fustan të zi.

Bukuroshja përshtati çantën e saj në mënyrë të përkryer me kapelën e saj dhe u shfaq me humor të mirë teksa pozonte afër familjes.

Ndërkohë Davidi kishte një stil të veçantë me një këmishë të bardhë dhe një triko të vendosur mbi supe.

Kjo vjen disa ditë pasi një incident ndodhi në restorantin Gekko në Miami ku Lionel Messi dhe Beckhams po festonin.

Sigurimi reagoi me zemërim ndaj një të ftuari që tentoi të bënte foto në restorant mbrëmjen e së premtes ku akuzohej se kishte tentuar të fotografonte Lionel Messin dhe gruan e tij Antonela, të cilën ai e mohoi. /Telegrafi/

Marketing
Related news