19.8 C
Skopje
Monday, September 25, 2023

Vdes një person në Lipjan pasi u lëndua duke punuar, rasti po hetohet

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka ndërruat jetë pasi ishte lënduar duke punuar.

Rasti ka ndodhur të martën në Lipjan, në ora 08:51.

“Viktima mashkull kosovar gjersa ishte duke punuar , është lënduar dhe  si pasoj e lëndimeve, viktima ka  ndërruar jetë”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar. 

Marketing
Related news