13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Vazhdojnë sukseset për Diverse Entertainment, së shpejti me videoklip dhe 3 albume të reja

Pas lansimit të videoklipit të tyre të parë, ky grup nuk u pa të jet aktiv për thuaj se një vit të tërë. Ishin ky grup qe lansuan projektin e parë papritmas,
dhe rezultoi të jet një ndër videoklipet më interesante dhe artistike nga se jemi mësuar të shohim në shumicen e rasteve nga tregu i Shkupit. Ashtu si para nje viti, ky grup befas lansoi dhe klipin e tyre të dyte “Se kishim fatin” dhe përsëri arritën që ta befasojn tregun e Shkupit dhe më gjërë me artin e tyre.
Për të dëgjuar këngën shtypni ketu.

Duket se menaxhmetit të këtij grupi i pëlqejn surprizat dhe madje kan shije në atë që e bëjnë. Divers Entertainment duket se gjatë këtyre muajve pasive duket se nuk kan fjetur, por kan punuar intensivisht në heshtje. Ata jan rritur si label, përbejnë një grup prej 6 artistëve dhe jan në kërkim të disa të tjerëve. Siq kemi mësuar nga kontaktet me ta, brenda një viti kan punuar përreth 3 albume të cilat priten të lansohen brenda vitit 2022 dhe një videoklip i cili do të lansohet në muajin tetor të ketij viti. Neve sna ngelet gje pos t’iu urojmë suksese, dhe të vazhdojn me artin e tyre, më në fund dicka e mir po vjen.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img