13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Vajzat dhe gratë që vallëzojnë me “Lusheng” në fshatin Gailai të provincës Guizhou

Vajzat dhe gratë që vallëzojnë me “Lusheng” në fshatin #Gailai të provincës #Guizhou, kanë veshur zbukurime të shkëlqyera argjendi të kombësisë miao.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img