3.8 C
Skopje
Wednesday, December 8, 2021

Tyga akuzohet për dhunë fizike nga ish e dashura e tij

Reperi Tyga është akuzuar për dhunë fizike nga ish e dashura e tij, Camaryn Swanson.

Sipas TMZ, i cili së pari raportoi lajmin, Swanson thuhet se u shfaq në shtëpinë e Tyga në orën 3 të mëngjesit të së hënës.

Publikimi citon një burim pranë reperit i cili pretendoi se Swanson mbërriti kundër dëshirës së reperit, ishte në gjendje të dehur dhe po bërtiste në pragun e tij, në atë moment ai e la atë brenda për të folur, shkruan PageSix.

Modelja pretendoi në polici se situata u kthye shpejt në dhunë fizike dhe ajo u largua nga shtëpia e reperit nëpërmjet nënës së saj, duke raportuar zyrtarisht incidentin më vonë.

Tyga nuk është arrestuar akoma, por pritet të shkoj në polici të flas për rastin.

Foto: Camaryn Swanson/InstaStory

Ndërkohë, Swanson postoi fotografi të dëmtimeve të saj të supozuara në mediat sociale, së bashku me mesazhet me tekst që pretendonin se Tyga, në fakt, dërgoi një makinë për ta marrë atë të hënën në mbrëmje, duke kundërshtuar versionin e ngjarjes të reperit të “Rack City”.

“Unë jam aq e turpëruar që duhej të arrija deri këtu, por unë duhet të qëndroj për veten time”, shkroi 22 vjeçarja, krahas imazheve.

Foto: Camaryn Swanson/InstaStory

Nuk dihet kur Tyga, 31 vjeç dhe Swanson u ndanë. Dyshja u bë zyrtare në Instagram në pranverë dhe deri në korrik, Swanson ishte fotografuar dy herë me një unazë të madhe në dorën e majtë.

Kujtojmë që rperi ishte gjithashtu i lidhur me Kylie Jenner për dy vjet e gjysmë derisa ata u ndanë përfundimisht në fillim të vitit 2017.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img