6.8 C
Skopje
Friday, February 3, 2023

Totaj voton: Sot është një ditë e rëndësishme për Prizrenin

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj tha se sot është një ditë e rëndësishme për të ardhmen e qytetit.

Ai pas votimit tha se shpreson se kjo ditë të jetë shembull se si organizohen zgjedhjet dhe çdo gjë të shkojë në rregull.

“Sot është një ditë e rëndësishme për të ardhmen e qytetit dhe besoj se sot qytetarët do të dalin në zgjedhje”, tha ai.

Latest news
Related news