0.8 C
Skopje
Sunday, November 27, 2022

Tetovë, kordon policor para selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël

Tetovë, 17 shtator – Protestuesit janë ballafaquar me kordonin policor dhe nuk i lejojnë që të shkojnë deri te selia.

Protestuesit kanë kërkuar që të bisedojnë me përgjegjësit e policisë për t’ju sqaruar atyre se përse është bllokuar rruga, raporton SHENJA.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img