8.8 C
Skopje
Wednesday, September 28, 2022

Tërheqëse nga studio muzikore, Kida nis punën për projekte të reja

Është prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të dashura shqiptare, dhe një prej emrave më të komentuar prej vitesh.

Teksa po shijon suksesin e këngës së fundit “Dinero”, Kida tashmë ka nis realizimin e projekteve të reja muzikore.

Këtë e ka treguar vet ajo në disa postime që ka bërë së fundi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku numëron 1.8 milion ndjekës.

Foto: Kida/InstaStory

23-vjeçarja shihet e veshur thjeshtë, por me shumë stil, teksa ndodhet brenda studios muzikore për të regjistruar materiale të reja.

“E dua jetën time”, ka shkruar Kida në një nga imazhet, ndërsa e njëjta nuk ka paralajmëruar ende një këngë të re.

Foto: Kida/Instagram

Kujtojmë që Kida ishte një prej këngëtareve me angazhime të shumta dhe koncerte gjatë gjithë sezonit veror, ndërsa këtë kohë ajo ka vazhduar me mbrëmjet muzikore në vende të ndryshme evropiane.

Foto: Kida/InstaStory

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img