8.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Të shtëna me armë në Malishevë, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi që i njëjti dyshohet se ka shtënë me armë zjarri.

Policia nga i dyshuari ka konfiskuar një revole me tre fishekë, po ashtu në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar edhe tri gëzhoja.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img