14.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Të martuar për tre ditë, burri në Itali sulmon gruan e tij – sherri filloi rreth ndarjes së shpenzimeve rreth dasmës

Tri ditë pas dasmës dhe fillimit të bashkëjetesës, një burrë i ri përfundon në telashe duke rrahur gruan e tij për arsye ekonomike.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kjo ndodhi në Reggio Calabria në Itali.

Gruaja dyshohet se u sulmua nga burri i saj gjatë një mosmarrëveshje mbi menaxhimin e burimeve ekonomike të çiftit.

Diskutimi kishte shpërthyer për pagesën e shpenzimeve për pritjet e dasmës dhe DJ.

Sherri fillestar më pas rezultoi në sulm dhe gruaja u rrah nga burri i saj: ajo raportoi gërvishtje në krahë dhe mavijosje në trup dhe kërkoi ndërhyrjen e policisë.

Duke pasur parasysh seriozitetin e episodit dhe shfaqjen e simptomave të para të intolerancës, shefi i policisë së Reggio Calabria lëshoi urgjentisht një paralajmërim në mënyrë që të pengojë burrin të vazhdojë në sjelljen e tij agresive, për të parandaluar shfaqjen e episodeve të tjera të dhunës.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img