-3.2 C
Skopje
Thursday, December 9, 2021

“Taravari fiton bindshëm në Gostivar, Murseli në Tetovë” thotë Mickoski

Shkup, 12 tetor – Sonte në debate zgjedhore në TV21, i ftuar është kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Debatohet për zgjedhjet lokale. Mickoski thotë se kandidatët e ASH-AAA, Arben Taravari në Gostivar dhe Vullnet Murseli në Tetovë fitojnë bindshëm./TV21

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/588513285906268
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img