0.8 C
Skopje
Tuesday, November 29, 2022

Sulmohet dhe grabitet një banor i Kumanovës

Kumanovë, 21 shtator – Një banor i Kumanovës është sulmuar dhe grabitur nga dy persona, kumtoi sot SPB Kumanovë. “Në mëngjes  në orën 05:12 në SPB Kumanovë, një e punësuar në pompën e benzinës në rrugën “Industriska”, ka paraqitur se tek ata është lënduar një person.

“Sipas denoncimit, në afërsi të pompës së benzinës S.P. është sulmuar fizikisht nga dy persona, me ç’rast ia kanë grabitur paratë dhe celularin”, kumtoi SPB Kumanovë.

Policia ndërmerr masa për zbardhjen e rastit. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img