9.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Smilevski: Bashkëpunim me degën e Alternativës-Butel, për më të mirën për komunën e Butelit

Shkup, 26 shtator – Kandidati i LSDM -së për kryetar të Butelit, Velimir Smilevski në profilin e tij në Facebook ka bërë të ditur se ka zhvilluar një takim me degën e Alternativës, si dhe janë dakorduar për bashkëpunim, për më të mirën për komunën e Butelit, përcjell Zhurnal.mk.

“Në takimin me degën e Alternativës, u dakorduam për më të mirën për komunën e Butelit, për të gjithë qytetarët”, ka shkruar Smilevski.

https://www.facebook.com/smilevskivelimir/posts/1328789180909439
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img