4.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Si rrallë herë Nora shfaqet me veshje tradicionale

Nora ka habitur me imazhet e reja. Këngëtarja e cila zë hapësirë në mediat rozë për shkak të pozave provokuese, sot do të përflitet për një stil krejt ndryshe nga ajo se si jemi mësuar ta shohim.

Nora e cila admirohet për linjat trupore që posedon ka vendos ti befasojnë fansat e saj, me një veshje tradicionale.

Në foton e fundit këngëtarja është shfaqur veshur me dallamë, kështu duke marrë shumë komplimente në adresën e saj.

Ndryshe, “Ay Caramba” , është kënga e fundit në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

Marketing
Related news