5.8 C
Skopje
Thursday, December 1, 2022

Rrahje në semafor në Shkup, i riu e sulmon me grushta, plaku ia kthen me shqelma (Video)

Përleshje fizike mes një personi të ri dhe një çifti pak më të moshuar është incizuar sot në Shkup.

Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale shihet se si shoferi i ri e godet me grushta të moshuarin, kurse ai ia kthen me shqelma.

Incidenti ka ndodhur në lagjen Kisella Vodë, kurse shkak ka qenë ngatërresa në trafik. Videon mund ta shikoni në këtë Link.

https://infomax.mk/wp/wp-content/uploads/2021/09/0-02-04-4530288e8b00bd9347f2183c7ff6d2cbd56d3e4b4698e826918f3f488982548d_32070933f6a635e6.mp4?_=1

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img