8.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Ronela Hajati publikon këngën e re “Leje”, në bashkëpunim me Klement

Ronela Hajati ka publikuar këngën e re bashkë me videoklip.

Kënga erdhi në bashkëpunim me Klement dhe mban titullin “Leje”.

Teksti dhe melodia u realizuan nga vet Ronela, muzika nga Big Deal Records që po ashtu është producent i këngës, ndërsa videoklipi u realizua nga Sebastian Production.

https://www.instagram.com/p/CUapuoSsXTd/?utm_source=ig_web_copy_link

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe në të gjitha platformat e tjera.

Ndërkohë, Ronela paraqitet mjaft joshëse dhe unike në videoklipin e ri, me disa dukje të ndryshme.

Ndryshe, edhe ky vit ka qenë i angazhuar për artisten e cila krahas projekteve të reja ka mbajtur koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img