5.8 C
Skopje
Saturday, December 4, 2021

Rita Ora – artistja femër më e dëgjuar e shekullit 21

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, prej vitesh tashmë ka ndërtuar një karrierë të pasur e mjaft të suksesshme në tregun muzikor ndërkombëtar.

Ajo vazhdimisht është pjesë e tabloideve të huaja duke u komentuar për të arriturat në muzikë, paraqitjen e jashtme e herë pas here edhe për jetën private.

Ylli nga Peja kësaj radhe ka njoftuar fansat se ka shënuar një tjetër sukses të madh në jetën profesionale.

Rita Ora (Foto: Instagram)

“Rita Ora është emëruar njëra nga artistet më të dëgjuara femra të shekullit 21”, ka qenë postimi që ka shpërndarë në Instagram ndërkohë që ia ka bashkangjitur edhe disa poza të tjera atraktive.

“Kjo është e mahnitshme. Në shekullin 21 eh? Mirë njerëz e mora atë. Jam mirënjohëse çdo ditë shekulli 21 është shumë i gjatë, kështu që edhe ta konsiderosh është thjesht i mrekullueshëm. Kthehem në studio atje ku filluan të gjitha”.

Rita Ora (Foto: Instagram)

“Dhe palestra e një tatuazh duhet të mbështes fuqinë që kam vënë për të mbrojtur dhe besuar veten. Ji i sjellshëm me veten. Ke durim. Asnjëherë mos hiqni dorë nga ajo që besoni. Ju dua”, kanë qenë fjalët e Orës.

Rita nga ana tjetër ka qenë e pranishme në një sërë evenimentesh dhe është shpërblyer me çmime të ndryshme për hitet që ka realizuar deri më tani.

https://www.instagram.com/p/CU57sFAPJ_J/?utm_source=ig_web_copy_link
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img