15.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Reagon Xhaka: Fitorja është për të gjithë ju

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka reaguar pas fitores ndaj Tottenham.

Pas dy ndeshjeve mungesë shkaku i suspendimit, Xhaka pësoi lëndim në fitoren ndaj Spurs, shkruan lajmi.net.

Sidoqoftë, shqiptari ka shkruar vetëm për fitoren dhe nuk e ka përmendur lëndimin.

“Kjo fitore është për të gjithë ju. Shumë krenar që jam Topçinj sonte”, shkroi ai.

https://www.facebook.com/GranitXhaka/posts/416058313210240
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img