5.8 C
Skopje
Thursday, December 1, 2022

Rashkaj poston një mesazh motivues për lojtarët e Kosovës

Anel Rashkaj i cili ishte pjesë e Kombëtares së Kosovës, sot ka dërguar një mesazh motivues për lojtarët e Kombëtares së Kosovës.

Ish-mesfushori i “Dardanëve” ka bërë një postim para ndeshjes mes Kosovës dhe Gjeorgjisë e cila është në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

“Kur afrohet koha me dal në fush me fanell Kombëtares duhet më fillu me ndryshu ftyra prej djalit tmir e te urt të ftyra e luftëtarit ne betej” – ka shkruar Rashkaj ne profilin e tij në Facebook.

Kujtojmë që sot ndeshja do të zhvillohet në ora 18:00.

Ndërsa më 4 shtator “Dardanët do të ndehsen kundër Greqisë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

https://www.facebook.com/anel.raskaj/posts/10159520082354420
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img