2.8 C
Skopje
Wednesday, December 8, 2021

Ramush Haradinaj bëhet romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Faleminderit për gjithçka, urime Anitë

Spikerja e lajmeve të RTK-së, Anita Muçaj-Haradinaj, feston sot (e martë) ditëlindjen e saj të 41-të.

Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Por për një nga urimet më të përzemërta është kujdesur bashkëshorti i saj, njëherësh lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Anita dhe Ramush Haradinaj (Foto: Ridvan Slivova/Telegrafi)

Ky i fundit mes shumë postimeve mbështetëse në rrjetet sociale që bëri gjatë ditës për kandidatët e zgjedhjeve lokale, gjeti kohë që në mbrëmje t’i bëjë një dedikim të veçantë gruas së tij.

Ai publikoi në rrjetin social Facebook një fotografi të çiftit, ku dyshja duken në një moment harmonie në ambientet e shtëpisë së tyre.

https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/posts/3082846398506420
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img