14.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Rama shpërndan mesazhin e aktorit Ndrenika: Vaksinimi është një akt dashurie

Kryeministri Rama ka shpërndarë mesazhin e aktorit të njohur, Robert Ndrenika për vaksinimin e qytetarëve.

Në apelin e tij, Ndrenika thotë se vaksina është një akt dashurie për të na mbrojtur dhe për të jetuar më gjatë.

“Nipërit dhe mbesat nuk reshtin së na dhëni dashuri ne gjyshërve. Jam i bindur se edhe vaksinimi është një akt dashurie, për të na mbrojtur ne, e për të jetuar më gjatë pranë njëri-tjetrit”, thuhet në mesazhin e aktorit, shpërndarë nga kryeministri Edi Rama.

https://www.facebook.com/ediramaal/posts/427835972045403
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img