0.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Rama publikon videon: Dardha, destinacion turistik plot gjallëri

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes ta nisë me disa pamje nga fshati turistik i Dardhës në Korçë.

Përmes një video në ‘Facebook’, kreu i qeverisë iu uron një fundjavë të qetë ndjekësve të tij.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 😊
dhe me Dardhën, e cila tanimë është një destinacion turistik plot gjallëri, ju uroj një fundjavë të qetë🙏
#BeautifulAlbania🇦🇱❤️

https://www.facebook.com/ediramaal/videos/636270181151061/
Latest news
Related news