26.8 C
Skopje
Saturday, August 20, 2022

Përleshet me bashkëshortin pastaj sulmon vjehrrën, arrestohet e dyshuara në Gjilan

Policia në Gjilan ka arrestuar një femër, e cila pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin e pastaj e dyshuara e kishte sulmuar fizikisht edhe vjehrrën e saj viktimën femër kosovare.

Si pasojë e sulmit viktima dhe e dyshuara kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img