10.8 C
Skopje
Saturday, November 27, 2021

Pas konfirmimit të romancës, Kim Kardashian dhe Pete Davidson shijojnë një darkë romantike së bashku

Kim Kardashian dhe Pete Davidson kanë bërë një paraqitje pasionante ndërsa romanca e tyre e re e konfirmuar po ndezët.

Çifti u panë duke qeshur si adoleshentë të dashuruar teksa dolën për një mbrëmje romantike në restorantin italian Giorgio Baldi në Santa Monica, Kaliforni , të dielën mbrëma (21 nëntor).

Në imazhet e shkrepura të largimit të tyre nga darka, dukej sikur Kim, 41 vjeç dhe Pete, 28 vjeç, kishin shijuar një mbrëmje romantike së bashku, shkruan DailyMail.

Kim pas daljes u drejtuar për në Lamborghini  e tij, ku të dy shiheshin të qeshura, përpara se të shkonin në shtëpi së bashku.

Marrëdhënia e tyre e përfolur u konfirmua javën e kaluar kur u publikuan foto ekskluzive të çiftit të kapur për dore në Palm Springs.

Foto: MEGA

Burime pranë çiftit konfirmuan gjithashtu për DailyMail se dyshja tashmë janë zyrtarisht në një lidhje romantike.

Pete e kishte vizituar Kim-in për vetëm 24 orë për të festuar ditëlindjen e tij me yllin, në kompleksin 12 milionë dollarësh të mamasë së saj Kris Jenner.

Foto: MEGA

Por këtë fundjavë dyshja u rikthyen në shoqërinë e njëri-tjetrit duke dëshmuar se lidhja e tyre e re po bëhet më e fortë.

Të dy mbërritën së bashku për darkë në automjetin e tij dhe u shoqëruan nga truproja e tyre në një dhomë private të restorantit luksoz, teksa po largoheshin, çifti u panë të kapur për dore.

Foto: MEGA

Kim u pa e veshur në të zeza me një fund lëkure të ngushtë, dorashka, kapele të zeza bejsbolli dhe një palë këpucë Balenciaga.

Çifti i ri më pas nuk mund të ndalonte së qeshuri së bashku pasi hynë në makinën e tyre.

Foto: MEGA

Edhe pse Pete është mësuar të takohet me femra të famshme, ai dukej i tronditur nga vëmendja që i rrethonte të dyja, ndërsa shihej i hutuar. Sa për Kim, ylli televiziv dukej më e lumtur se kurrë.

Ky është partneri i parë për themeluesen e ‘SKIMS’ që kur ajo paraqiti kërkesën për divorc nga burri i ndarë Kanye West  në shkurt të këtij viti.

Ndërkohë, Kanye, 44 vjeç, i cili tani ka ndryshuar ligjërisht emrin e tij në Ye, u lidh për pak kohë me modelen Irina Shayk në qershor përpara se të dilte publikisht  me modelen, Vinetria, 22- vjeçare.

Kujtojmë që Pete ka qenë më parë i lidhur me një mori femrash të famshme duke përfshirë yllin e “Bridgerton Phoebe Dynevor”, Kate Beckinsale dhe ish të fejuarën e tij Ariana Grande.

Ndërsa, thashethemet për një romancë të mundshme filluan për herë të parë kur të dy u puthën gjatë një skene në ‘SNL’ në fillim të tetorit, teksa ajo luante Princeshën Jasmine dhe ai portretizonte Aladdin.

Javë më vonë, ajo u pa në “Knott’s Berry Farm” në Buena Park të Kalifornisë për ngjarjen vjetore të Halloween me një grup miqsh, duke përfshirë Pete, motrën e saj Kourtney dhe të fejuarin e saj, Travis Barker.

Foto: MEGA

Kim – e cila ka katër fëmijë North, Saint, Chicago dhe Psalm me Kanye, aktualisht po përgatitet për të filmuar reality show-n e ri të familjes së saj për Hulu. Ndërsa, është e paqartë nëse Pete do të shfaqet gjithashtu në show-n e ri. /Telegrafi/

Foto: MEGA

Foto: MEGA

Foto: MEGA

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img