25.8 C
Skopje
Tuesday, September 26, 2023

‘Para gjumit’, Sara ia poston Ledrit këtë foto me vajzën

Reperi kosovar tanimë është baba i një vajze.

Ledri Vula që tetë muaj është bërë baba për herë të parë, meqë rast vajzës i zgjodhën një emër tejet të veçantë.

Poem Blue është vajza e Ledrit dhe Sarës e cila iu ndryshoi jetën plotësisht çiftit dhe familjeve të
tyre.

https://www.instagram.com/p/CM0A519BWJ8/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë që jo rrallë herë reperi ndanë imazhe duke treguar se si e kalon kohën e lirë me bukuroshen e tij.

https://www.instagram.com/p/COk0mByBFRF/?utm_source=ig_web_copy_link

Edhe mbrëmë Sara ia ka postuar një foto të këndshme Ledrit me vajzën i cili i dhuron një puthje pas kokës.

Përndryshe, bashkëpunimi me Kidën dhe Butrintit ka shënuar sukses të madh duke arritur 19 milion klikime në youtube.

Marketing
Related news