34.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Olivier Giroud infektohet me Covid

Sulmuesi francez i Milanit, Olivier Giroud ka rezultuar pozitiv ndaj Covid 19, informon Zhurnal.

Lojtari është në gjendje stabile shëndetësore dhe ndodhet në izolim.

Giroud nuk ka patur kontakt me futbollistët tjerë të ekipit që nga loja me Cagliarin.

Milan shpreson ta ketë në dispozicion sa më shpejtë lojtarin pasi kuqezinjtë i presin 3 ndeshje të vështira me Lazion, Liverpulin dhe Juventusin.//Zhurnal.mk

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img