0.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Njihet identiteti i burrit i cili u mbyt në Vardar

Gostivar, 13 nëntor – Pas ekspertizës së kryer të prokurorit publik dhe ekipit inspektues, është konfirmuar identiteti i burrit i cili dje u mbyt në lumin Vardar.

Rasti u raportua dje në mëngjes pas çfarë policia ngriti hetim dhe e zbuloi trupin e pajetë të gostivarasit 73-vjeçar në afërsi të urës mes Çajles së Vjetër dhe Forinçs.

Motivet  dhe arsyet për vdekjen, me siguri do të konfirmohen pas autopsisë dhe procedurës së prokurorit publik. 

Latest news
Related news