15.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Njihen që më përpara, ja fotoja dhe videoja e Andi Shehit me konkurrenten e re të Për’puthen

Konkurrentja e “Për’puthen nga qyteti i Vlorës, Alvisa Qarri, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur hyri për herë të parë në programin e dashurisë. Ajo u prezantua si vajzë sportiste dhe e thjeshtë

Duke qenë se Për’puthas-it janë gjithmonë në qendër të vëmendjes, ndjekës të ndryshëm gërmojnë për jetën e personazheve duke gjurmuar foto apo pjesmarrje të ndryshme televizive.

Alvisa ka konkurruar në X-Factor, asaj gjithashtu ju gjetën disa video në internet, pasi vajza ka qenë Youtuber.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img