27.8 C
Skopje
Wednesday, July 6, 2022

Njerëzit po përpiqen të gjejnë një mace mes këtij grumbulli lodrash – A e shihni atë?

Dihet përgjithësisht se maceve u pëlqen të fshihen.

Në dollapë, në kuti, në vende shumë të larta, mes pirgjeve jastëkësh apo pellushësh, e keni shumë të vështirë t’i dalloni pasi janë të kamufluara.

Cat Larry vendosi ta çojë fshehjen në një nivel krejtësisht të ri.

Kur Larry vendosi se ishte koha për një sy gjumë, ai kërkoi vendin e përsosur dhe u vendos në një grumbull kafshësh pellushi dhe jastëkësh.

Pronari i saj mezi arriti ta gjente dhe ajo vendosi të xhironte të gjithë skenën dhe video u bë hit në TikTok.

Did I hide my cat well??? #funny #viral #fypシ #petlover #crazycatlady #kitten #foryou #funnycats #trending♬ original sound – animalsdoingthings

https://www.tiktok.com/embed/v2/7020042226000547078?lang=en-GB

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img