5.8 C
Skopje
Saturday, December 4, 2021

Një aksident trafiku pranë Q.T Mavrovasja bllokon gjysmën e Shkupit

Një aksident trafiku që ka ndodhur para pak minutash pranë kryqëzimit Q.T Mavrovasja në Shkup, ka shkaktuar trafik të rënduar në rrugët e Shkupit. Në këtë aksident trafiku ku u përfshinë një fugon dhe një veturë familjar,  për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, ka krijuar trafik të rënduar për faktin se ky kryqëzim lidh të katërta anët e qytetit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryhen hetimet për të zbardhur dinamikën e këtij aksidenti.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img