5.8 C
Skopje
Saturday, December 4, 2021

Murseli: Çerdhe të reja, përmirësim i kushteve nëpër shkolla

Shkup, 12 tetor –  Kandidati i ASH-së për Tetovën Vullnet Murseli përmes profilit të tij në FB ka shpalosur një pjesë të programit të tij, do të dyfishohet numri i çerdheve eksiztuese.

Do të bëhet intervenim te infrastruktura e vjetëruar në secilën shkollë dhe përmes themelimit të Fondit Investues (FI), do të krijojmë mundësi për tërheqjen e investitorëve nga mërgata.

Njoftimi i plotë i Murselit në facebook:
Do të dyfishohet numri i çerdheve eksiztuese. Do të bëhet intervenim te infrastruktura e vjetëruar në secilën shkollë, sipas nevojave specike të tyre.

https://www.facebook.com/vullnet.murseli/posts/119895053771432
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img