14.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Moti ftohtë dhe me reshje shiu

Siç njoftonë Drejtoria për Punë Hidrometerologjike, moti sot do të jetë kryesisht i vranët, i ftohtë dhe me reshje të shiut.

Edhe në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut, i shoqëruar me erë të dobët në drejtimin verior.

Temperatura minimale do të jetë deri në 10.

Kurse maksimalja do të arrijë deri në 13 gradë celsius

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img