30.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Merr kritika të shumta për marrëdhënien me Granitin, Fifi: E kam vetëm shok, por bëhem xheloze për të

Filloreta Raçi-Fifi prej se është bërë pjesë e Big Brother VIP ka bërë disa deklarata të ndryshme.

Kjo pasi ajo shprehu hapur një pëlqim për ish-futbollistin Granit Cana, i cili po ashtu vazhdon të jetë pjesë e shtëpisë së famshme.

Duke qenë se u pajtuan të qëndrojnë vetëm miq, artistja nga Ferizaj duket se u ‘dorëzua’ plotësisht nga ndjenjat që kishte për Canën.

https://www.instagram.com/p/CVyqj47o3aa/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo së fundmi theksoi se e do shumë Granitin si shok, por që herë pas here bëhet edhe xheloze.

“Unë e dua Granitin si shok, por bëhem xheloze. Kështu jam unë, nuk të mesme me mua, ose po ose jo”, u shpreh këngëtarja 27-vjeçare.

Opinionistja Balina nga ana tjetër e kundërshtoi duke argumentuar se kështu po e kushtëzon lojën e Granitit, madje dhe po ‘frikëson’ banorët që nuk guxojnë të flasin me të prej reagimeve që bën.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img