33.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Mbante automatik në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Korçë

Një 40-vjeçar në Korçë është vënë në pranga nga forcat e policisë pasi në banesë iu gjet një automatik.

Policia kishte marrë informacion se 40-vjeçari O.E. mbante armë zjarri në shtëpi. Gjatë kontrollit të banesës iu gjet dhe sekuestrua automatiku me 25 fishekë, si dhe një sasi lënde narkotike kanabis.

40-vjeçari u arrestua në flagrancë ndërsa arma dhe droga u sekuestruan. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img