6.8 C
Skopje
Friday, February 3, 2023

Lipjan, burri raporton se i është zhdukur gruaja

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është zhdukur në Lipjan.

Rastin në Polici e ka raportuar bashkëshorti i saj.

“Lipjan 03.11.2021 – 06:50. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Latest news
Related news