22.8 C
Skopje
Monday, May 23, 2022

Lidhja Demokratike Boshnjake mbështet Visar Ganiun

Shkup, 28 tetor – Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu sot ka marr mbështetje edhe nga Lidhja Demokratike Boshnjake. Këtë vendim Ganiu e velrësoi lartë sepse siç thekson, Çairi gjithmonë ka qenë dhe mbetet diversiteti më i bukur etnik dhe kulturor’.

Postimi i plotë:

3️⃣✅Sot me Lidhjen Demokratike Boshnjake arritëm marrëveshje bashkëpunimi. Dhe jam falënderues për mbështetjen që mora edhe nga ky subjekt politik. Çairi gjithmonë ka qenë dhe mbetet diversiteti më i bukur etnik dhe kulturor💚

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img