14.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Ledri dhe Sara zgjedhin Italinë për pushime, postojnë fotot e ëmbla familjare

Reperi i njohur është mjaft aktiv në rrjete sociale. Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, tashmë janë prindër të një vajze.

Poem Blu është mjaft e njohur në rrjete sociale, ku përmes postimeve të shpeshta të Sarës dhe Ledrit në Instagram ajo shihet duke shijuar jetën e saj mjaft shumë.

https://www.instagram.com/p/CUkPiwgMiCU/?utm_source=ig_web_copy_link

Së fundi Sara dhe Ledri kanë vendosur që pushimet e tyre të rradhës t’i kalojnë në Itali.

https://www.instagram.com/p/CUkEHMRopP1/?utm_source=ig_web_copy_link
Çifti po publikojnë footgrafi dhe video nga qëndrimi i tyre në qytetin e bukur të Romës teksa kalojnë kohë familjare së bashku.
https://www.instagram.com/p/CUiZfgjsNiX/?utm_source=ig_web_copy_link

Në postimet e fundit nga reperi dhe partnerja e tij Poema është ajo e cila mer vëmendjen me paraqitjen e saj të ëmbël dhe të lezetshme.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img