15.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

‘Le ta bëjmë këtë’, martohet çifti i njohur i showbizit

Yjet e “Summer House”, Kyle Cooke dhe Amanda Batula kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre. Dyshja janë martuar të shtunën në shtëpinë e familjes së Amandës, në New Jersey.

“Ishte një ceremoni e bukur dhe emocionale”, ka treguar një burim për “Page Six”.

Pak para dasmës, Kyle publikoi në rrjete sociale një foto pranë Amandës, krahas së cilës shkroi “Gjithçkaja ime! Le ta bëjmë këtë!”.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img