29.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Lajm i mirë për Solskjaer, Varane kthehet në stërvitje para ndeshjes me Tottenham

Mbrojtësi francez, Raphael Varane është kthyer në stërvitje me grupin para ndeshjes së rëndësishme kundër Tottenham.

Lajm i mirë për Solskjaer, pas disfatës së rëndë me Liverpoolin në “Old Trafford” për të tentuar për të ringritur moralin e ekipit.

Varane u dëmtua me këmbëtaren e Francës në ndeshjet e Nations League dhe nuk ka qenë i gatshëm për tre ndeshjet e fundit të United.

Në fakt pritej që francezi të kthehej në fushë në nëntor, por siduket rikuperimi i tij ka ardhur me shpejt nga se pritej.

Kujtojmë që 3 ndeshjet e ardhshme janë decizive për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img