5.8 C
Skopje
Thursday, December 1, 2022

Lajm i fundit/ Lëkundje tërmeti në vend, ndihen edhe në Tiranë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë dhe në kryeqytet. Nuk dihet ende magnituda dhe epiqendra…

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img