33.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Kuvendi voton propozimin francez

Shkup, 16 Korik – Me 68 vota “pro” dhe pa asnjë “kundër”, pa deputetët e opozitës u kaluan konkluzionet e propozimit francez.

Kjo ditë është e rëndësishme, pas do i hapë rrugë Maqedonisë së veriut në rrugën e sajë drejtim integrimeve europiane.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img