0.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

‘Kur do të martohesh?’, Robert Berisha jep përgjigjen epike

Këngëtari Robert Berisha ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Ditë e Re”, ku iu përgjigj pyetjeve të ndryshme rreth jetës private. Roberti zbuloi se nuk është në një lidhje dashurie dhe se nuk ka ndërmend të martohet më.

“Kur do të martohesh?”, ishte pyetja që iu drejtua.

“Njeriu bëhet budalla vetëm një herë”, u përgjigj Roberti duke qeshur.

Latest news
Related news