9.8 C
Skopje
Monday, October 3, 2022

Konferencë shtypi nga Samiti BE- Ballkani Perëndimor në Bërdo të Kranjit (drejtpërdrejtë)

Bërdo, 6 tetor – Konferencë shtypi e kryetarit të Këshillit Evropian (KE), Sharl Mishel, kryetaren e Komisionit Evropian, Ursula fon der Lajen dhe kryeministrin slloven nga Samiti BE- Ballkani Perëndimor në Bërdo të Kranjit.

https://video.consilium.europa.eu/event/en/24869

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img